Wsparcie użytkownika Vikan

Wykonaj więcej usług i czynności.

Wykonaj więcej usług i czynności.

Prosty przepis jak możesz być szybszy i lepiej wykonać zaplanowane usługi lub działania. Masz do dyspozycji największy system sprzętu i akcesoriów do sprzątania i higieny przemysłowej Vikan. Jak z niego korzystać?

Jeżeli prowadzisz mniejszy zakład, korzystasz ze sprzętu okazjonalnie albo mobilnie wykonujesz usługi, system Vikan pozwoli Ci ograniczyć ilość zajmowanego narzędzi Vikan i miejsce gdzie przechowujesz lub przewozisz sprzęt. Nadal jednak będziesz przygotowany do najbardziej zaskakujących sytuacji podczas czyszczenia lub sprzątania. Jak to robić? Wybierz na przykład dwa trzonki lub uchwyty jeden zwykły drugi teleskopowy. Ponieważ trzonki pasują do wszystkich szczotek, mioteł lub ściągaczy Vikan, możesz wykonać więcej usług lub czynności opierając się na minimalnej ilości akcesoriów. Możesz myć, zamiatać, ściągać i szorować. Możesz, to zrobić na dużej wysokości (trzonek teleskopowy) lub nisko a nawet na stole czy blacie (jeśli użyjesz krótszego uchwytu Vikan).

Dla dużych zakładów i przedsiębiorstw system higieny Vikan jest najbardziej optymalnym sposobem roziązywania problemów z higieną. Możesz skorzystać z tak szerokiego asortymentu narzędzi Vikan, jak tylko potrzebuje Twój zakład.

Chcemy żeby odpowiedzialnie dobrany sprzęt Vikan małym firmom otwierał możliwości a dużym nie przeszkadzał w prawidłowym działaniu.

Udostępnij

O autorze