Szczotki do mycia samochodu Vikan Transport


Katalogi

Wydaje Ci się, że znasz już wszystkie produkty marki Vikan? Ta oferta z pewnością Cię zaskoczy! Oferujemy niezawodne akcesoria z serii Transport, które dedykujemy myjniom samochodowym oraz profesjonalnym detailerom. Ściągaczki do wody, szczotki do samochodów oraz ścierki to tylko niektóre propozycje dostępne w naszej ofercie. W padach i mopach również zastosowano zaawansowane rozwiązania, jak chociażby włókna mikrofobowe, które zachowują swoje właściwości przez co najmniej 500 cykli pracy. Brzmi interesująco, prawda?

Vikan w detailingu i transporcie

Transport towarowy, myjnie, sprzęt budowlany, sprzedaż pojazdów i detailing. We wszystkich tych kategoriach Waszego biznesu niezbędne jest stosowanie trwałych, wygodnych i skutecznych narzędzi do mycia.

Vikan zapewnia Ci tak szeroki asortyment narzędzi do mycia, jak tylko potrzebujesz. Szczotki z przepływem i trzonki w kilku rozmiarach, ściągaczki do karoserii i podłóg. Korzystaj z tych narzędzi i sprzętu i ułatwiaj sobie pracę. W usługowym myciu pojazdów coraz większe znaczenie ma nie tylko trwałość stosowanych narzędzi i szczotek, ale także ich uniwersalność i estetyka. Stosując sprzęt Vikan Transport możesz dowolnie konfigurować ze sobą trzonki, szczotki i ściągaczki. Gwinty uchwytów i trzonków pasują do wszystkich szczotek, padów czy ściągaczy. Możesz rozszerzać je także o sprzęt z innych działów i w dostępnych kolorach Vikan.

Vikan to realne wsparcie dla branży transportowej oraz detailingu. Ściągaczki do wody Wipe & Shine są w pełni bezpieczne dla lakieru – nie pozostawiają nieestetycznych smug i rys. Przed użyciem wystarczy przepłukać gumową listwę pod ciepłą wodą, dzięki czemu zachowa elastyczność i czystość. Z łatwością dopasuje się do kształtu karoserii. Polecamy także zimowe szczotki do samochodu Vikan, które w bezpieczny sposób usuwają śnieg, nie niszcząc lakieru. Połączenie naturalnego i sztucznego włosia pozostaje elastyczne nawet w niskich temperaturach. Nie wierzysz? Sprawdź!

Stosuj nasze produkty, one działają. Bo to jest Vikan.

insert image

Najważniejsze cechy produktów Vikan Transport:

  • wykonane z nienasiąkliwych materiałów
  • odporne na kwaśne i zasadowe środki myjące
  • posiadają uniwersalne połączenia i gwinty
  • szeroki asortyment dla każdej grupy klientów

Porady Vikan