Wsparcie użytkownika Vikan

Kuchnia, restauracja, szpital i szkoła. Bez zabrudzeń i bakterii.

Kuchnia, restauracja, szpital i szkoła. Bez zabrudzeń i bakterii.

Skuteczne mycie i czyszczenie bez dobrej jakości ścierki z mikrofibry, to zdecydowanie niemożliwy do osiągnięcia efekt. Vikan wie jak ważna jest jakość włókien mikrofibrowych używanych w produkcji ścierek i mopów i dlatego większość z nich produkuje je w swoim zakładzie w Estonii. A jakie ma to znaczenie dla użytkownika i czy naprawdę warto wybrać mikrowłókna Vikan? Czy możesz używać ścierki mikrofibrowej przez np. pół roku. Sprzątasz, czyścisz, pierzesz i znowu sprzątasz i tak 500 razy. Taki właśnie jest Vikan Microfiber.

Czy wiesz, że wbrew ogólnym przekonaniom i przyzwyczajeniom włókna mikrofibrowe (ścierki i mopy) są dedykowane do sprzątania miejsc o najwyższych wymaganiach higienicznych. Tak, czyszcząc mikrofibrami Vikan usuwasz zabrudzenia i bakterie prawie w 99,9%. Możesz używać ich w zakładach produkujących żywność a także w szpitalach, szkołach, przy opiece i leczeniu zwierząt. Bardzo często i dowodzą temu badania i testy przeprowadzane przez Vikan w miejscach zabrudzonych biofilmami użycie samego środka chemicznego w postaci detergentu lub dezynfekanta nie usuwa zabrudzeń bakteryjnych.

Ściereczki i mopy z mikrofibry wychwytują aż 99,9% bakterii i brudu, używając tylko niewielkich ilości wody. Pamiętaj o tym, że włókna mikrofibrowe Vikan nie niszczą bakterii, usuwają je z powierzchni i zatrzymują wewnątrz. Możesz bez przeszkód czyścić maszyny, powierzchnie zabrudzone biologiczne, a nawet skażone. Dlatego, tak ważne jest odpowiednie wypranie i konserwacja sprzętu z mikrowłóknami po użyciu. Pierz ścierki i mopy w temperaturze do 95 st C. Jeżeli zachodzi taka potrzeba możesz tekstylne produkty Vikan dezynfekować w temperaturze 121 st C (autoklaw).

Zadbaj o to, aby osoby pracujące sprzętem Vikan miały odpowiednią ilość mopów i mikrofibr. Przekaż personelowi sprzątającemu zalecenia jak używać i czyścić mikrowłókna Vikan po użyciu. Kupując u nas mikrofibry Vikan lub mopy Vikan otrzymasz szczegółowe informacje na temat ich użycia i konserwacji.

Udostępnij

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *