Vikan HigienaWsparcie użytkownika Vikan

W suchym czyszczeniu

W suchym czyszczeniu

Obszary produkcyjne, w których nie możemy zastosować codziennego mycia na mokro, to zazwyczaj krytyczne trudno dostępne miejsca w maszynach. Musisz sprostać ograniczeniom, które wynikają z małych wymiarów czyszczonej powierzchni i z ryzyka wystąpienia urazów presonelu podczas usuwania zabrudzeń. Dodatkowo, po zakończeniu czyszczenia nie zawsze możesz skontrolować czy w maszynie nie pozostały zabrudzenia i drobne elementy sprzętu, włosie, kawałki tworzywa, których nie możesz wypłukać wodą.

Vikan rozwija grupę produktów do czyszczenia detali a także wprowadza nowe produkty wykrywalne detektorem metali i rtg. Szczotki do detali maszyn odznaczają się krótszym i sztywniejszym włosiem a ich kształt pozwala operować w najmniejszych szczelinach. Takie narzędzia jak szczoteczka do detali Vikan 44013, czy Vikan 41853 to rozwiązanie dla trudnych sytuacji.

Wybierz szczotkę o sztywnym włosiu, aby usunąć zaschnięte lub przypalone resztki produktu. Używaj szczotki samodzielnie (czyszczenie na sucho) lub w połączeniu z wodą, detergentem/środkiem odkażającym (czyszczenie na mokro).
Wybierz miękką szczotkę lub miotłę (w połączeniu ze szufelką lub łopatą) do usuwania luźnych, suchych zabrudzeń, np. mąki, nasion.

Udostępnij

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *