Vikan Transport

Zimowe szczotki Vikan. Odśnież szybciej- nie zmarzną Ci ręce.

Zimowe szczotki Vikan. Odśnież szybciej- nie zmarzną Ci ręce.

Wiesz już, że Vikan, to wyjątkowe produkty, przemyślane i przygotowane zawsze tak, żeby ułatwić pracę. A w życiu codziennym, w myciu lub odśnieżaniu pojazdów? Najlepsza rekomendacja, to coroczne, coraz większe zainteresowanie klientów wysokiej jakości produktami sezonowymi Vikan, na przykład takimi, jak szczotki do śniegu lub szczotki ze skrobaczką.

Co wyjątkowego jest w szczotce do śniegu Vikan? Nie przypadkowo ma taki kształt, skład włosia i wielkość. Dzięki tym cechom odśnieżysz swój samochód nie rysując lakieru (pamiętaj o tym, że usuwając śnieg z brudnego samochodu zawsze istnieje ryzyko, że drobiny piasku dostaną się pomiędzy włosie szczotki). Zbierany śnieg nie zapycha szczotki, ponieważ wnętrze szczotki jest bez włosia i w tym miejscu zbiera się część usuwanego z samochody śniegu.

Włosie szczotki Vikan do śniegu, to mieszanka, w odpowiednich proporcjach włosia naturalnego i sztucznego, dzięki temu w niskich temperaturach włosie jest nadal elastyczne. Gdyby włosie było w 100 % naturalne szczotka szybko nasiąkałaby od mokrego śniegu i traciła sprężystość.

Rączka szczotki Vikan pokryta jest satynową gumą, nawet jeśli jest mokra, szczotka nie wyślizguje się z ręki. Wielkość szczotki dopasowano do przewożenia w schowku samochodu a jednocześnie jej długość pozwala wygodnie odśnieżać nawet większe pojazdy.

Miękka szczotka Vikan z rączką. Wiele zastosowań.

Zmiotka Vikan występuje w kilku rodzajach twardości włosia, kilkunastu kolorach. To jedna z najczęściej wybieranych ręcznych szczotek Vikan do pracy na blatach, stołach i posadzce. W wersji Transport, zmiotka używana jest przez serwisy mechaniczne, zakłady obróbki metali, zakłady i firmy budowlane do podręcznych prac usuwania drobnych i sypkich zabrudzeń.

W dziale szczotek higienicznych, znajdziesz kilka wersji twardości włosia zmiotek Vikan i 12 kolorów Vikan. To oczywiście najlepsze rozwiązania zmiatania sypkich, drobnych zabrudzeń dla zakładu spożywczego, piekarni, sklepu lub cukierni. Te wyspecjalizowane rodzajowo i kolorystycznie szczotki Vikan możesz także, używać w dowolny sposób wszędzie tam gdzie potrzebujesz wysokiej jakości narzędzi. Jeśli organizujesz stanowiska pracy np. w precyzyjnym przemyśle mechanicznym, obróbce metali, obróbce tworzyw sztucznych wybieraj bez wahania szczotki z działu Vikan Higiena. Wybierz odpowiednią twardość włosia i kolor i pracuj wygodniej.

Po użyciu wszystkie szczotki i akcesoria Vikan łatwo wyczyścisz nawet jeśli zabrudzenia są tłuste i silnie przylegające do włosia. Pamiętaj, że jeżeli używasz szczotek do produkcji spożywczej musisz je regularnie dezynfekować i przechowywać na wieszakach.

Udostępnij

O autorze