Vikan Higiena

Krytyczne miejsca w czyszczeniu? Nie radzisz sobie?

Krytyczne miejsca w czyszczeniu? Nie radzisz sobie?

W większości procesów produkcji są miejsca, w których ryzyko skażenia lub zabrudzenia finalnego produktu jest większe niż w innych punktach. Często, są to obszary trudne do wyczyszczenia, z trudnym dostępem lub utrudnioną kontrolą po czyszczeniu.

Nowa szczotka ręczna UST Vikan 3891, jest już dostępna. To uzupełnienie dotychczasowego asortymentu szczotek i narzędzi UST, dzięki której możesz pracować na mniejszych powierzchniach, nawet gdy zabrudzeń jest dużo i silnie przywierają do powierzchni. Odpowiednio zaprojektowane ustawienie sekcji i ilość włosia w szczotkach Vikan Ultra Safe Technology zapewni Ci wyjątkową łatwość pracy i skuteczność. Zabrudzenia nie zapychają szczotki, oddalone od siebie sekcje włosia zbierają zabrudzenia gdy pracujesz całą powierzchnią, lub mogą działać jak szczotka do detali, kiedy używasz jej zewnętrznej części. Użyj szczotki UST Vikan gdy chcesz wyczyścić blat roboczy lub pojemnik i szoruj drobne zakamarki i krawędzie.

Ultra Safe Technology Vikan, co to znaczy? Przeprojektowana retencja włosia (do minimum ograniczone ryzyko wypadania włosia szczotek). Niezależnie od tego, czy szczotka utraciła sąsiednie włosia nie wpływa, to na wysuwanie się pozostałych elementów. Włosie nie poluzowuje się i nie wypada. Produkty z grupy Ultra Safe Technology są dostępne już w 8 kolorach Vikan.

Jakie są konkretne korzyści kiedy używasz produktów z grupy Vikan? Używasz szczotek i nie wypada włosie co w higienie krytycznej ma ogromne znaczenie. To co, produkujesz jest bezpieczna, zmniejszasz ilość odpadów i zanieczyszczonego produktu, który musisz wyrzucić. Łatwiej czyścisz powierzchnie i maszyny, po użyciu szybciej oczyścisz szczotkę, ponieważ nie ma porowatych części, w których mogą gromadzić się resztki i zabrudzenia.

Podstawowe różnice w budowie szczotek.

Jak widać na porównaniu, w szczotkach Ultra Safe Technology Vikan do minimum ograniczono ryzyko zbierania się zabrudzeń i bakterii na styku włosia z obudową szczotki. Nawet utrata pojedynczych włosów w szczotce Vikan UST nie poluzowuje sąsiedniego włosia i włosie nie wypada.

Udostępnij

O autorze