Szczotki VikanVikan Higiena

Wszystko w Twoich rękach.

Wszystko w Twoich rękach.

Ręce, szczotka do rąk, mycie ręczne, szczotka ręczna. Zobacz jak wiele spraw i zagadnień z obszaru czyszczenia i higieny zawsze łączy się z rękami, dłońmi, czyszczeniem ręcznym. Vikan wie, że prawie wszystkie narzędzia, które opracowuje i produkuje nie będą prawidłowo działać jeśli nie ręce użytkownika. To one są „silnikiem” dla sprzętu Vikan. Za każdym razem kiedy bierzesz do ręki sprzęt Vikan musisz mieć najlepsze odczucie i komfort jego użycia.

64403 szczotka Vikan niebieska

Przybliżymy Wam, jak Vikan połączył dbałość o higienę rąk, ergonomię i skuteczność ręcznych szczotek.

Zadbaj o ręce. Bez zdrowych, sprawnych i czystych rąk nie będzie wydajnej pracy i jakości. Do czyszczenia rąk i paznokci używaj wygodnej szczotki np. Vikan 64403. Oczywiście możesz wybrać taką szczotkę Vikan w jednym z 9 kolorów Vikan Hygiene w zależności od potrzeb. Jeżeli prowadzisz serwis mechaniczny i po wykonaniu pracy Twoje ręce są silnie zabrudzone np. smarami wybierz szczotkę w kolorze czarnym lub szczotkę do rąk z zakresu Vikan Transport. Ta wygodna, nieduża szczotka – ma13 cm długości – jest jedną z ulubionych szczotek używanych przez personel zakładów do higieny rąk. Jeżeli używasz jej w łazience lub umywalni, postaraj się przechowywać szczotkę na pojedynczym wieszaku Vikan Hi Flex. To ważne z uwagi na higienę aby szczotka nie leżała na umywalce lub półce, ograniczy to namnażanie się bakterii a czysta szczotka będzie chętniej używana przez personel.

Kiedy już jesteś pewien, że możesz naszą szczotką odpowiednio dbasz o higienę rąk zobacz jak określenie „ręczna” szczotka Vikan jest wdrażane i istotne przy projektowaniu szczotek.

Komfortowy uchwyt, odpowiednio pochylone włosie, oczko na wieszak, wysokiej jakości materiał i naprawdę doskonałe wykonanie. Aż chce się wziąć do ręki. Vikan wie, że tysiące osób codziennie dotyka, używa sprzętu Vikan. Każdy ma inną wrażliwość, chwyt, siłę. Często pracujemy sprzętem Vikan w rękawiczkach ochronnych. To między innymi z tych powodów szczotki ręczne muszą pasować każdemu, muszą dobrze „leżeć w rękach”, nie mogą powodować zmęczenia, ucisku czy wyślizgiwać się z rąk. Czy myślisz, że Vikan to wszystko bierze pod uwagę? Tak, to i jeszcze wiele innych okoliczności po to, żebyś wybierał sprzęt Vikan, żebyś sięgał po niego bez wahania.

Udostępnij

O autorze