Vikan Transport

Ściągaczka do wody Wipe & Shine Vikan

Ściągaczka do wody Wipe & Shine Vikan

Ściągaczki Wipe & Shine, to jedne z najczęściej stosowanych na myjniach samochodowych ściągaczek do usuwania wody z karoserii.
Prawidłowo stosowane są w pełni bezpieczne dla lakieru. Nawet najbardziej wymagający użytkownicy mogą je bezpiecznie stosować bez ryzyka porysowania lakieru.
Upewnij się czy pojazd jest dobrze spłukany, za każdym razem jak ściągniesz wodę, przeciągnij kciukiem i palcem wskazującym po krawędzi gumy aby sprawdzić czy nie ma tam drobinek piachu.
Po użyciu, opłucz ściągaczkę o odwieś na wieszak.

Zastanawiasz się, czy w swoim biznesie, myjni, studiu detailingowym możesz bezpiecznie używać ściągaczek wipe&shine Vikan? Czy są bezpieczne dla lakieru? Czy przy ściganiu wody z lakieru nie pozostawią rys lub smug? Jeśli zastosujesz kilka zasad, to osuszanie pojazdów będzie szybkie i bezpieczne. O podstawowych wspominałem juz wcześniej: dobrze umyty i spłukany pojazd to podstawa. Pamiętaj, żeby ściągaczka była elastyczna nie może leżeć w wiadrze z zimną wodą albo rzucona w jakieś przypadkowe miejsce. Optymalnym rozwiązaniem jest na chwilę przed użyciem przepłukanie gumowej listwy ściągaczki pod ciepłą, bieżącą wodą. Dzięki temu guma ściągaczki Vikan będzie elastyczna i czysta, przy kontakcie z lakierem dopasuje się do kształtów po której ją przesuwasz.

Po skończonej pracy przepłucz ściągaczkę czystą wodą, to tylko chwila, ale dzięki temu twoja ściągaczka Vikan wipe&shine nie będzie narażona na działanie chemii, która była używana do mycia i która może powodować twardnienie gumowej listwy.

Udostępnij

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *