Vikan Higiena

Gdziekolwiek jesteś, HyGo™

Gdziekolwiek jesteś, HyGo™


Nigdy wcześniej nie było tak bliskiego, zorganizowanego i zawsze obecnego przy Tobie towarzysza jak HyGo Vikan. Tu wszystko do siebie pasuje.

HyGo, to wyjątkowo precyzyjnie zaprojektowany wózek sanitarny na kółkach, w 6 kolorach Vikan, który możesz używać w pomieszczeniach i powierzchniach przeznaczonych do kontaktu z żywnością. To nie wszystko, ma wiele zalet i funkcji, które na pewno zyskają Twoje uznanie. Poznaj Go bliżej aby się przekonać.

Zbudowany w konkretnym celu.

HyGo, to sprzęt którego nie było do tej pory. Oczywiście jest wiele wózków pomagających w sprzątaniu, jednak HyGo Vikan zaprojektowany i wykonany został tak, aby mógł pracować w każdych warunkach; od lekkich zadań w pomieszczeniach i powierzchniach publicznych do ciężkich warunków w zakładach produkcyjnych, w trudnodostępnych i ciasnych przejściach. HyGo Vikan możesz myć i dezynfekować w całości bez ryzyka uszkodzenia. HyGo może być nowym miejscem przechowywania narzędzi do sprzątania, które wcześniej przechowywałeś na wieszaku lub na tablicy cieni.

Jeśli potrzebujesz mieć sprzęt Vikan po ręką, w okolicy maszyny którą czyścisz, nie musisz już szukać swojego sprzętu. Możesz go bezpiecznie i w widoczny sposób mieć blisko siebie. Oznaczony kolorami Vikan zapewnia Ci zachowanie higieny zgodnie z tym jak masz zaplanowany strefy kolorów.

Wyjątkowa mobilność.

Dzięki wielokierunkowym kołom HyGo zapewnia łatwą manewrowość. Płynnie toczy się po przeszkodach, takich jak odpływy i progi drzwi, a także wszelkiego rodzaju podłogi, ułatwiając szybsze i wydajniejsze czyszczenie. HyGo możesz dojechać w dowolne miejsce, zablokować koła i bezpiecznie sprzątać.

Zwiększenie wydajności.

Nadszedł czas, aby spędzać mniej czasu na poszukiwaniu, transporcie i przechowywaniu narzędzi do czyszczenia. Dzięki HyGo Vikan narzędzia są uporządkowane i łatwo dostępne, co pozwala ograniczyć straty czasu i wysiłku. 6 kolorów HyGo dopasujesz do swoich stref produkcyjnych. Na dwóch listwach wieszaków umieścisz co najmniej 10 narzędzi Vikan, na tacy i podestach znajdziesz miejsce na wiadro i niezbędne dodatkowe narzędzia.

Udostępnij

O autorze