Vikan Higiena

To Cię przekona. Szybciej i dokładniej z nową szczotką Vikan.

To Cię przekona. Szybciej i dokładniej z nową szczotką Vikan.

Nowa, ręczna szczotka Vikan 3894x w 5 kolorach.

Najchętniej używana w przemyśle mięsnym i mleczarskim grupa szczotek ręcznych Vikan zyskała nową zaktualizowaną szczotką XL. Robi duże wrażenie dzięki swojemu rozmiarowi i sztywnemu włosiu. Jeśli chcesz wyczyścić większe powierzchnie z trudno dostępnymi narożnikami lub szczelinami, ta duża szczotka do szorowania może być narzędziem, którego potrzebujesz. 

Ta solidna szczotka wykonana jest z solidnego bloku o średnicy 29 mm. Kształt „motylka” został zaprojektowany tak, aby zapewnić użytkownikom lepszy, bardziej ergonomiczny chwyt. Szczotka dopasowuje się do dłoni większości użytkowników, dzięki czemu jest wygodna i łatwa w trzymaniu nawet podczas czyszczenia chemikaliami oraz mokrymi lub tłustymi dłońmi. Podobnie jak wszystkie szczotki z naszej oferty Higiena, szczotka ręczna Vikan XL została zaprojektowana do stosowania w obszarach, w których czystość i higiena są najważniejsze, co czyni ją idealną dla przemysłu spożywczego. 

Gładkie wykończenie powierzchni, brak ostrych kątów, i nachylony, odprowadzający wodę otwór do zawieszania, wszystko to ułatwia czyszczenie i przechowywanie. Niezależnie od tego, czy czyścisz zbiorniki, stoły, przenośniki taśmowe czy wiadra, szczotka ręczna XL z bardzo sztywnym włosiem pomoże Ci szybko i skutecznie wykonać tę pracę.

Przewodnik Vikana po kodowaniu kolorami

Kodowanie kolorami jest łatwe do wdrożenia, jeśli zostanie wykonane prawidłowo od początku. Przewodnik Vikan po kodowaniu kolorami zawiera krótkie wprowadzenie do zalet kodowania kolorami i kilka praktycznych wskazówek, jak zastosować je w praktyce.

Chcesz wymienić narzędzia lub sprzęt, który stosujesz w swoim zakładzie? Jeśli potrzebujesz wsparcia w wyborze narzędzi, przygotowaniu planu higieny przed certyfikacją lub audytem skontaktuj się z nami pod numerem 501700383 lub (22) 836 18 75. email: provaco@provaco.com.

Udostępnij

O autorze