Vikan Higiena

Zobacz nową szczotkę Vikan, robi nie tylko wrażenie.

Zobacz nową szczotkę Vikan, robi nie tylko wrażenie.

Szczotka Vikan 524952. Kolejna nowość w dziale Vikan Transport. W tej szczotce Vikan zastosował wyjątkowe włosie. Dlaczego? Pamiętaj, że włosie z tworzyw sztucznych w podczas normalnego używania nie nasiąka, tzn. włos nie staje się bardziej miękki w kontakcie z wodą. Taką cechę mają naturalne włosia. Jednak włos naturalny bardzo szybko degraduje się w wyniku działania środków chemicznych i wilgoci. Włosie użyte przez Vikan do produkcji tej szczotki to elastyczność, miękkość i odpowiednia struktura włosa, która zatrzymuje pianę i wodę na powierzchni każdego włosa szczotki. Przekonaj się podczas mycia szczotką Vikan 524952, jak łatwo się nią myje i jak dobrze szczotka utrzymuje pianę a jednocześnie po użyciu i opłukaniu szczotka jest czysta i wygląda dobrze.

Szczotka Vikan 524952. Zawsze pod ręką. Bezpieczne mycie, pranie, usuwanie trudnych zabrudzeń.

W każdej sytuacji kiedy potrzebujesz naprawdę mocnej i jednocześnie bezpiecznej dla mytych powierzchni szczotki sięgaj po szczotkę Vikan 524952. Masz brudne felgi, proste- zastosuj odpowiedni preparat do mycia a resztę zrobisz szczotką Vikan 524952 multi-purpose. 325 mm długości, to odpowiednio by wygodnie i łatwo myć wszystkie powierzchnie i materiały. Kiedy potrzebujesz szczotki do prania – jest idealna i wygodna, jeśli chcesz wymyć felgi – zrobisz to naprawdę dokładnie, jeśli usuwasz owady z lusterek, szyb a nawet lakieru – jest bezpieczna.

56869 wiadro Vikan 12L, czarne, 524952 szczotka Vikan

Podczas mycia powierzchni z tworzyw sztucznych i lakierowanych pamiętaj o dozowaniu odpowiedniej ilości środka myjącego (szamponu, piany aktywnej) dzięki temu brud będzie lepiej zwilżony, a „otoczony” pianą lub szamponem nie będzie rysował mytych powierzchni. Używaj naszych wieszaków Vikan Hi Flex do przechowania sprzętu i szczotek, które używasz.

szczotka Vikan 524952

Udostępnij

O autorze