Vikan Higiena

Tablice cieni. Shadow board-y, co to jest?

Tablice cieni. Shadow board-y, co to jest?

Proste rozwiązanie. Dzięki tablicom cieni możesz łatwo zorganizować i zarządzać sprzętem i higieną w swoim zakładzie, warsztacie, stacji benzynowej i sklepie.

Dlaczego tablice cieni?

Tablice cieni to skuteczny i niedrogi sposób na zapewnienie higienicznego przechowywania narzędzi do czyszczenia zgodnych z GFSI „5S”. Oznaczone kolorami w celu higienicznej segregacji, tablice utrzymują narzędzia w porządku, czystości i dobrym stanie – oszczędzając Twój czas i pieniądze każdego dnia. Ułatwiają również kontrolowanie zapasów i zadowolenie audytorów.

Zacznij z Vikan.

Tablice cieni Vikan. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, są solidne, atrakcyjne i można je w pełni dostosować do konkretnego asortymentu narzędzi czyszczących i schematu kodowania kolorami. Aby zapewnić elastyczność użytkowania, oferujemy trzy rozmiary do montażu na ścianie i dwa rozmiary mobilne (jedno- lub dwustronne). Przygotujemy dla Ciebie projekt, wykonamy i dostarczymy tablice do Twojego zakładu. Zapewnimy Ci stały dostęp do sprzętu Vikan.

Nasi przedstawiciele odwiedzą Twój zakład lub firmę, sprawdzą stan Twojego sprzętu, zaproponują Ci rozwiązania. Zadzwoń 501 700 383, 504 07 17 97 lub vikan@provaco.com

Udostępnij

O autorze