O firmie – OLD

Jaki sprzęt Vikan wybrać?

Powiemy Ci wszystko, bo nasze produkty znamy najlepiej!

Vikan. Bez problemu.

Provaco. Dystrybutor Vikan

Sprzęt Vikan sprzedajemy od prawie 20 lat, byliśmy jedną z pierwszych firm, która dostrzegła potencjał dla takich produktów na rynku polskim. Vikan w tym okresie ponad trzykrotnie zwiększył asortyment produktów, z 5 podstawowych kolorów dziś dostępne jest 12 i prawie każdą szczotkę, trzonek lub akcesoria możesz już kupić w tak wielu kolorach. Ergonomia, jakość, bezpieczeństwo, to pojęcia nad którymi Vikan pracuje nieustannie a ich rozwój i zmiany w produktach powodują, ze sprzęt Vikan jest doceniony i najchętniej wybierany przez największych międzynarodowych producentów, ale i przez małych lokalnych przedsiębiorców. To także nasz wkład w ten rozwój. Bądźcie z nami. Zapraszamy.

insert image

Kim jesteśmy?

Od 2005 roku jesteśmy autoryzowanym importerem i dystrybutorem sprzętu i akcesoriów Vikan.

Sprzedajemy wszystkie grupy produktów Vikan. Działamy aktywnie z klientami z branży transportowej, produkcji spożywczej, farmacji i ochrony zdrowia a także odbiorcami z facility management services.

Utrzymujemy najwyższy standard kontaktów z naszymi klientami, dostarczamy produkt zawsze w najwyższej jakości i zapewniamy szerokie wsparcie techniczne: przygotowujemy plany higieny, dobieramy odpowiednie narzędzia i sprzęt wg. wymagań naszych klientów.

Klienci zainteresowani produktami Vikan mogą korzystać z bezpośrednich kontaktów z naszymi doradcami, obejrzeć produkty a także użyć je i przetestować w swoim zakładzie.

Nasza firma posiada w Polsce kilkudziesięciu hurtowych Partnerów handlowych, u których nasi klienci mogą zakupić wybrane produkty Vikan.

Szukasz nowych rozwiązań dla swojej produkcji czy usług, chcesz poprawić higienę produkcji i podnieść jakość produktów. Skontaktuj się z nami!

Osoba odpowiedzialna za dystrybucję produktów Vikan – Urszula Grzegorzewska – 501 700 383, ula@provaco.com.